پول خرج کردن و خریدن لباس‌های گران‌قیمت بچه

چند روز پیش عکس دختربچه‌ی یکی از آشنایان را که برای پروفایل‌اش انتخاب کرده بود، به یکی از دوستان‌ام نشان می‌دادم که از واکنش دوست‌ام میخکوب شدم! دوست‌ام نگاه کوتاهی به عکس انداخت و گفت: «مادرش نقاش است، نه؟» دلیل تعجب فراوان من این بود که دوست‌ام دقیقا زده بود به هدف!

سرهمی بلند جیپو شابن

بعدا که بیش‌تر به لباس‌های بچه‌ها دقت کردم، متوجه شدم که واقعا خیلی ساده می‌شود از روی لباس بچه‌ها حدس زد پدر و مادرشان چه شغلی دارند، چند ساله هستند و یا حتی این که چند بچه دارند. شاید به‌خوبی قابل توضیح دادن نباشد، اما خودتان امتحان کنید.

شورت عینکی جیپو شابن

حدس زدن این که کودکی والدین گرفتار و مشغولی دارد، زیاد سخت نیست. تشخیص این که کودکی  خرید لباس نوزادی پدر و مادر خوش‌سلیقه و دقیق دارد هم خیلی مشکل نیست. در حقیقت می‌شود به‌سادگی گفت اگر برای انتخاب لباس فرزندتان وقت و سلیقه به خرج می‌دهید، مردم این را می بینند و تحسین می‌کنند. شاید هم جور دیگری بشود گفت که تنها پول خرج کردن و خریدن لباس‌های گران‌قیمت برای این که فرزندتان شیک و خوش‌پوش به نظر بیاید و اطرافیان شما را به‌عنوان مادر یا پدر خوش‌سلیقه بشناسند، کافی نیست. یکی از آشنایان من مبالغ کلانی برای لباس پسر دو ساله‌اش هزینه می‌کند، اما پسرش متاسفانه همیشه بسیار نامرتب به نظر می‌رسد.

Post Author: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *